Beşiktaş-G.saray Derbisine Dev Pankart

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Deniz Atalay, pazar günü oynanacak Beşiktaş-Galatasaray derbisine ilişkin açıklamalar yaptı.”DERBİDE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK PANKARTI AÇILACAK”
Atalay, ”Derbi’de Beşiktaş’ın favori gösterilmesi yanlış olur. Daha yolun başındayız. Sakin olmalıyız. Derbi maçında her şey olur. Ama Bursa maçındaki performansımızla Galatasaray’ı yenebileceğimizi düşünüyorum.

Taraftarımız derbiye çok ciddi hazırlanıyor. Stadın kapasitesi tamamen dolacak. Biletler bitti. Bayrak şov olacak. Belki de Türkiye’de şu ana kadar açılmış en büyük pankartı açılacak. Tam bir şov olacak” dedi.

OĞUZHAN DERBİNİN KAHRAMANI OLABİLİRDİ

Deniz Atalay, ”Oğuzhan’la görüştüm. Sakatlığı büyük talihsizlik. Galatasaray maçında patlamayı yapacak isim olarak Oğuzhan’ı görüyordum. Oğuzhan’ın performansı olası galibiyetimizde kilit rol oynayabilirdi. Doktor, yırtık olduğunu söylüyor. ‘Hiç bir şey yapmazsak 3 ayda iyileşir. Ama biz tedaviyle bu süreyi erkene çekebiliriz’ dedi. Ama derbide oynasaydı çok şey yapabilirdi. Galatasaray maçının en önemli adamı Oğuzhan olabilirdi. Bursaspor maçında sakatlanana kadar gösterdiği performans bunun en önemli göstergesidir” diye konuştu.
Trkahkaha40

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s